На запрошення кандидата економічних наук, доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмили Анатоліївни на заняття з дисципліни «Аудит» до студентів 4 курсу денної форми навчання груп завітала бухгалтер Комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва Ткаченко Ольга Анатоліївна з лекцією «Маніпуляція обліковими записами та фальсифікація бухгалтерських документів як основні форми шахрайства на підприємствах».

У рамках теми заняття доповідач розкрила питання про викривлення у фінансовій звітності внаслідок шахрайства та ймовірність їх виявлення контролем. Зокрема, було зазначено можливі способи здійснення шахрайства та корисливих зловживань з використанням облікових документів, а також основні шляхи їх виявлення та запобігання. Студенти з цікавістю прослухали інформацію про випадки шахрайства та зловживань, з якими довелося зіткнутися доповідачу за свій багаторічний стаж роботи на посаді головного бухгалтера.