10 березня 2021 року у Сумській філії ХНУВС відбулося бінарне заняття з дисципліни судові та правоохоронні органи України за участі судді Господарського суду Сумської області у відставці, викладача Національної школи Суддів України Харківського та Київського відділення Зайцевої Ірини Володимирівни.

У рамках теми «Система судоустрою України» студенти 1 курсу ознайомилися з історією суду, судовою системою України, робою господарського суду на сучасному етапі. Ірина Володимирівна поділилася специфікою роботи суддів, своїм практичним досвідом у царині судової юриспруденції та надала змістовні відповіді на запитання студентів.

Студенти відзначили, що заняття було не лише цікавим та пізнавальним, а й стало мотивуючим фактором для подальшого розвитку та навчання!