Викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Бакаєвою Ольгою було організовано та проведено бінарне заняття за участі судді спеціалізованої колегії з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Зарічного районного суду м. Суми Сибільова О.В. з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Загальні положення досудового розслідування».

Під час заняття суддя Сибільов О.В. розповів студентам третього курсу про особливості судового контролю, який здійснює слідчий суддя у кримінальному провадженні ще до того, як обвинувальний акт надіслано до суду, тобто на етапі досудового розслідування, зокрема, про підстави та процесуальний порядок надання дозволу на проведення слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) дій; застосовання, зміну, перегляд чи скасування заходів забезпечення кримінального провадження та запобіжних заходів; розгляд скарг на дії слідчого та прокурора під час досудового розслідування.

На питання, що виникли в ході освоєння навчального матеріалу, студенти отримали компетентні та ґрунтовні відповіді.