4 березня 2021 року професором кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, керівником наукового гуртка Наталією Горобець було проведено розширене засідання наукового гуртка «Цивільного права та процесу» для гуртківців та здобувачів вищої освіти 2-4 курсів. Темою засідання було обрано «Академічна доброчесність при написанні курсових та наукових робіт».

Студентка 2 курсу Мартиненко Анна виступила доповідачем і розкрила питання «Вимоги до оформлення списку літератури при написанні наукових робіт».

Студенти та курсанти активно обговорили питання плагіату в наукових роботах та шляхи подолання цього явища у закладах вищої освіти. Було позитивно сприйнято програмне забезпечення, яке придбав університет, що дає змогу викладачам відслідковувати порушення авторських прав при написанні курсових робіт. У підсумку було зазначено про важливість дотримання вимог академічного письма.