Відповідно до Плану вихідного дня курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом з викладачами відвідали провідний культурно-мистецький заклад області, в якому проходила віршована вистава української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки «Лісова пісня».

Гра акторів справила незабутнє враження на наших курсантів та студентів - майбутніх захисників - особливо на тих, хто перший раз поринув у атмосферу сценічного дійства.

Як зауважила студентка 2-го курсу Євгенія Будюкова: «Потрапивши до театру, навіть із самого холу ти потрапляєш ніби до іншого світу: із гамірливої вулиці до таємничого світу емоцій. Мені дуже сподобалася вистава, гра героїв, а особливо їхні костюми!»

Це дуже важливо, коли серед щоденних буднів здобувачі вищої освіти Сумської філії ХНУВС знайшли можливість долучитися до прекрасного та з користю провести своє дозвілля.