У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру.

До колективу зі словами привітання звернувся директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш: «Сучасний світ вимагає від жінки багато чого – сили і впевненості в собі, прагнення до успіху і вміння досягати цілей, і при цьому залишатися милою і чарівною, жіночною і беззахисною. Бажаю всім любові і щастя, миру, благополуччя, сімейного затишку і багато посмішок не тільки в свято, а й завжди і всюди!»

Після вступного слова присутні мали змогу насолодитися чудовими творчими вітаннями, які підготували учасники художньої самодіяльності Сумської філії та студентсько-курсантської молоді.