У рамках інформаційно-профорієнтаційної кампанії Сумської філії ХНУВС науково-педагогічний склад закладу вищої освіти перетворює обмеження, котрі виникли в умовах карантину, на можливості.

Завдяки співпраці з керівництвом школи і спільному прагненню зорієнтувати молодих людей на вибір професії, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін к.е.н., доцент Лук’янихіна Олена Анатоліївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів 11-х класів КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27.

До учнів було доведено інформацію про особливості підготовки юристів та правоохоронців у Сумській філії ХНУВС як за контрактною формою, так і за кошти держбюджету. Рекламно-інформаційні буклети стали у нагоді.

Було проведено експрес-анкетування серед бажаючих щодо виявлення професійних здібностей учнів до певної галузі юридичної професії, намірів продовження навчання і вибору спеціальності. Це забезпечило конструктивний зворотній зв'язок для подальшого індивідуального консультування майбутніх вступників.