Курсантське життя – це не тільки теоретичні та практичні навчальні заняття, самопідготовка, наряди, тренування, але й цікаве дозвілля. Для курсантів Сумської філії ХНУВС активний спортивний відпочинок є нормою. Взимку доцільні форми відпочинку, які зміцнюють здоров’я, загартовують, допомагають підтримувати належну фізичну форму, формують позитивний настрій.

Морозного зимового дня 23 лютого 2021 року курсанти 2 курсу разом із доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Геращенко та представницею студентсько-курсантського парламенту Юлією Ващенко відвідали міську ковзанку, розташовану на стадіоні «Авангард».

Курсанти із задоволенням продемонстрували свої спортивні уміння, витривалість, енергійність, чудову фізичну форму. Перебування на ковзанці
викликало неабиякий заряд бадьорості та позитивні емоції.