Щиро вітаю вас із 26-ю річницею Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Наш заклад займає гідну позицію серед закладів вищої освіти Сумщини, має вагомі здобутки, здійснює великий вплив на кадровий та інтелектуальний розвиток держави.

Переконаний, що ми і надалі триматимемо високу планку і найбільші досягнення ще попереду. Нехай наші здібності, патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів.

Висловлюю глибоку повагу всьому колективу, який, безперечно, заслуговує на слова найвищої подяки за велику працю й щедрий талант передавати свої знання і безцінний практичний досвід молодому поколінню.

Сердечно бажаю вам широких і щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх планів, намірів та сподівань, здоров’я та удачі, родинного тепла та затишку!

З повагою директор
Сумської філії