Волонтери Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ постійно підтримують зв'язок із Сумською обласною дитячою клінічною лікарнею. Нещодавно передавали необхідні речі для дівчинки, яку на початку року невідомий чоловік підкинув до однієї із місцевих лікарень.

Зв’язавшись із відділенням патології новонароджених, дізналися, що наразі в ньому перебувають чотири дитини, які позбавлені батьківського піклування. Найменшому – лише 2 дні, найстаршому – 1,5 місяця.

З’ясувавши, що малечі терміново необхідні підгузки, вже наступного дня привезли їх.

Волонтери запевнили, що і надалі будуть надавати посильну допомогу дітлахам. Адже волонтерський рух у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ існує вже кілька років поспіль. Волонтери опікуються вихованцями дитячих будинків, передають необхідні речі до лікарні, а також є постійними донорами компонентів крові, які передають пацієнтам онкогематологічного відділення дитячої лікарні.