У рамках профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Петровська та провідний фахівець Цвітана Баранова провели онлайн зустріч за допомогою платформи Zoom із учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

Доповідачі розповіли учням про можливості та перспективи, які відкриваються перед особою, яка отримала юридичну освіту, акцентували увагу на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи. Співробітники ознайомили випускників із умовами вступу та особливостями підготовки у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Також розповіли про можливість навчатися за державним замовленням за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність».