18 лютого представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл та студентка 2 курсу, секретар Студентської ради при Сумській ОДА, Анна Мартиненко взяли участь у зустрічі, організаторами якої виступило Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за ініціативи молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України».

Спікери зустрічі презентували учасникам конференції заходи, які будуть проводитися упродовж 2021 року для молоді закладів освіти за пріоритетами молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, як у онлайн, так і офлайн форматах.

Під час конференції учасники мали можливість переглянути презентацію про діяльність молодіжної організації та ознайомитися з її програмами та формами роботи. Зустріч була цікавою і корисною.