Курсантка 1 курсу Фролова Інна та студентка 2 курсу Гайдар Марина взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції здобувачів вищої освіти «Механізм функціонування громадянського суспільства (осінні читання)» на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Конференція розпочалась з пленарного засідання, на якому свої доповіді представили курсантка 1 курсу Фролова Інна та студентка 2 курсу Гайдар Марина.

Тематика заходу була доволі широкою. Зокрема розглядалися питання взаємодії інститутів громадського суспільства з державою, важливість політичної активність молоді у житті України, роль поліції в охороні прав і свобод людини та громадянина. Учасники заходу поділилися власним баченням щодо питання гендерної рівності у трудових правовідносинах, особливостей правового регулювання булінгу тощо.

Завершилася робота наукового заходу підведенням підсумків. Молоді науковці, які взяли участь у конференції, отримали відповідні сертифікати.