У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася II сесія Студентської ради.

У рамках заходу було обговорено ряд важливих питань. Під час якого Студентська рада анонсувала початок роботи Дебатного клубу «Онікс» на Сумщині за сприяння Федерації дебатів України та проведення заходів на підтримку студентів з особливими потребами в освітніх закладах Сумщини до Дня рідкісних захворювань.

Порядком денним роботи сесії було передбачено обрання секретаря, делегатів до складу президії та затвердження плану роботи Студентської ради на 2021 рік. Більшістю голосів делегатів секретарем Студентської ради обрано нашу студентку Анну Мартиненко.

Вітаємо Анну з обранням на посаду та бажаємо успіхів, наснаги, творчих та наукових здобутків.