Відповідно до плану профорієнтаційних заходів кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС доцентом Мариною Василенко та провідним фахівцем навчально-методичної роботи Оленою Подойнік була проведена профорієнтаційна зустріч із випускниками ССШ № 2 ім. Д. Косаренка.

Випускникам була надана інформації щодо умов вступу, правил подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, роз’яснено особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів та курсантів. А також були надані вичерпні відповіді на питання учнів стосовно наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази, вартості навчання.

Після завершення заходу усі бажаючі отримали профорієнтаційні матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.