Старшим викладачем кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Анатоліївною Петровською в рамках вивчення дисципліни «Страхування» для студентів третього курсу денної форми навчання було організовано проведення лекції за участю директора Східного регіонального офісу страхової компанії «ПЗУ Україна» Надії Володимирівни Іваницької.

Надія Володимирівна провела лекцію на тему «Галузі страхування та їх економічне призначення. Розповсюджені види страхування». Доповідач розповіла студентам про специфіку кожної галузі страхування та їх особливості, назвала найбільш розповсюджені види страхування, поділилася досвідом практичної діяльності страхової компанії, також навела конкретні приклади по виплатах за страховими випадками.

Тема заняття виявилася цікавою та викликала жваву дискусію і запитання від студентів.

Авторська презентація та роздатковий матеріал забезпечили наочність сприйняття викладеного матеріалу студентами.