Міждисциплінарні зв’язки навчання здійснюються шляхом залучення до освітнього процесу практичних працівників. В рамках вивчення іноземної мови професійного спрямування курсантами 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою та Зоряною Мохоньок було проведено бінарне заняття за участю поліцейського взводу роти тактико-оперативного реагування старшого сержанта поліції Ігоря Ілляшенко.

Курсантів ознайомили зі структурою Національної поліції України, особливостями роботи Патрульної поліції та роти тактико-оперативного реагування зокрема, вимогами до поліцейського даного підрозділу. Інформація була цікавою та інформативною, та викликала активне обговорення серед студентів.

Дякуємо Ігорю Ілляшенко за цікаве та змістовне заняття!