На виконання Плану Харківського національного університету внутрішніх справ з реалізації розпорядження КМУ від 16 грудня 2020 року № 1585 «Про затвердження плану заходів з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова — успішна держава»» професором кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентиною Василенко у Головному управлінні Національної поліції Сумської області було проведено модеративний семінар «Особливості культури ділового мовлення працівника поліції».

Учасниками заходу були правоохоронці ВОЗДМТТО ГУНП в Сумській області, УДПЛ НПУ, СКС УПД, РКС ГУНП, ДУ «Сумський слідчий ізолятор», начальники ІТТ області, а також Регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області та Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області.

Науковець у ході навчань за програмою семінару розповіла про історію розвитку українського правопису, за допомогою інтерактивної лекції із презентацією Power Point зробила стислий огляд основних змін у новій редакції «Українського правопису» та провела тестовий тренінг для присутніх.

Насамкінець учасники семінару мали можливість почути корисні практичні рекомендації щодо застосування змін до правопису.