У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках освітнього процесу, з метою національно-патріотичного виховання, поваги та любові до рідного краю, гордості за своє історичне минуле було організовано та проведено online тематичний захід «Сумщині -82 роки» за участю співробітників Сумської міської бібліотеки імені Т. Шевченка.

Даний захід було присвячено 82-й річниці з дня утворення Сумської області.

До заходу долучилися курсанти 1-2 курсу, учасники наукового гуртка «Veritas» та завідувач кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Надія Демиденко.

Під час заходу здобувачі освіти переглянули презентацію «Стежинами рідного краю», представлену працівниками бібліотеки. Надія Михайлівна розповіла про видатних особистостей, уродженців Сумщини. Анастасія Даниленко від себе та усіх курсантів подякувала за змістовний історично-тематичний захід.

Провідний фахівець ВКЗ Ганна Мітітєл висловила слова вдячності працівникам бібліотеки за професійне висвітлення інформації про Сумщину.