Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмила Анатоліївна за допомогою платформи Zoom зустрілася з учнями 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка та провела профорієнтаційну бесіду про перспективи юридичної освіти в Україні.

Учні прослухали інформацію про можливості працевлаштування осіб з юридичною освітою та особливості роботи нотаріуса, прокурора, судді, адвоката, юрисконсульта та працівника поліції.

Доповідач акцентувала увагу також на особистісних і професійних навичках, якими повинні володіти юристи, та з метою виявлення професійних здібностей провела експрес-анкетування випускників через Google Forms. Також учні отримали детальну інформацію про умови вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС.