Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат економічних наук Світлана Петровська взяла участь у серії вебінарів «Читання – це навчання», «Сяйте яскраво, наче діаманти», «Не все те золото, що блищить», які були проведені Мариною Назаровець, офіційним тренером компанії Elsevier, головним бібліотекарем Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

На вебінарах лектор розповіла як отримати доступ до відповідного, важливого та цікавого вмісту документів у ScienceDirect; про практики та інструменти для покращення видимості результатів наукових досліджень; як не стати жертвою хижацьких видань, конференцій та інших неетичних практик у науковій комунікації.

З метою інформування колег про сучасні інструменти, що можуть використовуватися науковцями під час підготовки та оприлюднення результатів досліджень, Світлана Петровська поширила отриманні знання на семінарі кафедри.