Традиційний конкурс талантів «Знайомтесь, ми - перший курс!» у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся цього року оnline вперше в історії закладу вищої освіти.

Першокурсники продемонстрували свої здібності у наступних номінаціях: «Хореографічне мистецтво», «Художнє слово», «Інструментальне мистецтво», «Вокальне мистецтво» (соло, акапела, під власний супровід), «Образотворче мистецтво», «Кращий ведучий», «Краща презентація».

За підсумками журі конкурсу було визначено дипломантів 1,2,3 ступеня у кожній номінації. Усі учасники будуть нагороджені Дипломами.

Представляємо дипломантів 1 ступеня: «Краща презентація відеоролику» - група СФ-103; «Кращий ведучий» - курсант Сіроштан Микола, група СФ-103; «Хореографічне мистецтво» та «Художнє слово» - курсант Аушева Анна, група СФ-103; «Інструментальний жанр» - курсанти Білокобиленко Семен, група СФ-103, та Градун Ігор, група СФ-104; «Вокальне мистецтво» (соло) – студентка Бикова Тетяна, група СФПДдср-20-2, та (акапела) студентка Лемонджава Тамара, група СФПДдср-20-1; «Вокал під власний супровід» - курсант Савадян Андрій, група СФ-102; «Образотворче мистецтво» - курсант Шевцова Єлизавета, група СФ-104.

Учасники підійшли до конкурсу відповідально, проявили свою креативність, оригінальність у створенні відеороликів. Студентсько-курсантська молодь, викладачі мали можливість переглянути їх у групі «Чай – Online» та на каналі «Youtube» Сумської філії.