Студентські роки – найкраща золота пора у житті кожної молодої людини. Це – перше кохання, романтика. Це - чудова пора, коли ми знаходимо друзів на все життя, коли закладаємо фундамент своїх знань на успішне майбутнє, реалізовуємо себе у різних сферах діяльності - науковій, спортивній, громадській, творчій, волонтерській. Це - щаслива пора молодості.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пишається досягненнями своїх здобувачів, які підвищують імідж закладу вищої освіти, займаючи призові місця на конкурсах, фестивалях, змаганнях тощо.

Відзначаючи цьогорічний День студента, студентсько-курсантським Парламентом Сумської філії було організовано та проведено традиційний конкурс «Кращий студент Сумської філії 2020».

Серед 9 номінацій були визначені найкращі студенти та курсанти.