Старший викладач кафедри юридичних дисциплін Марина Колесник та викладач Цвітана Баранова до Дня української писемності та мови провели бінарне заняття для студентів 2-го та 3-го курсів з дисципліни кримінальне право на тему «Типові помилки судів» за участі кандидата філологічних наук, координатора проєкту «Є-мова», одного із розробників онлайн-курсів «Українська за 27 уроків» і «22 кроки до мовної впевнености», бібліотекаря Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого Віри Шелудько.

Віра Леонідівна у формі презентації детально розповіла, які саме помилки частіше всього трапляються у мові судів під час оформлення процесуальних документів та ознайомила здобувачів вищої освіти з основними положеннями нового українського правопису та навчила студентів правильно перефразовувати речення, якщо в ньому виникли помилки.

Щиро дякуємо пані Вірі за таку змістовну презентацію. Адже для майбутніх правозахисників такі знання є надзвичайно корисними.