Кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Парфентій Людмилою Анатоліївною спільно з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Виганяйло Світланою Миколаївною в режимі відеоконференції була організована онлайн-зустріч студентів першого курсу групи СФ-ПДдср-20-1 та студентів другого курсу групи СФ-ПДдср-19-1 спеціальності «Правоохоронна діяльність» на тему «Основні аспекти дистанційного навчання у Сумській філії ХНУВС: досвід студентів другого курсу у поміч студентам-першокурсникам».

На зустрічі було обговорено основні аспекти дистанційного навчання у Сумській філії ХНУВС.

Студенти другого курсу розповіли та продемонстрували як отримувати та здавати завдання, а також складати тести на сервері дистанційної освіти Сумської філії. Студенти першого курсу з цікавістю прослухали інформацію про проблемні ситуації, з якими стикалися другокурсники під час дистанційного навчання та основні способи їх недопущення.