У рамках вивчення дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою та старшим викладачем кафедри Зоряною Мохоньок було проведено бінарне заняття спільно із представниками Ковпаківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області для курсантів 2 курсу Сумської філії ХНУВС.

Начальником зазначеного відділу, підполковником внутрішньої служби Іваном Михайликом та старшим інспектором відділу, капітаном внутрішньої служби Оленою Зініною були розкриті аспекти становлення системи пробації в Україні та в Сумській області, зокрема, специфіки діяльності та нормативно-правових засад функціонування установи.

Курсанти мали змогу отримати відповіді на свої запитання стосовно покарань, не пов’язаних із позбавленням волі засудженого, та порівняти вітчизняну та британську системи кримінально-виконавчої інспекції.