28 жовтня 2020 року заступник директора Сумської філії ХНУВС Катерина Науменко та завідувачі кафедр Оксана Панасюк, Олена Лук’янихіна та Надія Демиденко прийняли у часть у першому вебінарі в рамках проєкту обміну досвідом в діджиталізації освіти «Unicheck educational community» за участі спікерів з провідних закладів освіти Харкова. Спілкування про новітні технології та IT-рішення для освіти проводилось у форматі ZOOM конференції. Говорили про технології, які спонукають студентів вчитись академічно доброчесно, а викладачам спрощують процес навчання під час карантину.

Вебінар проводили Мущинська Наталя, к.е.н., заступник директора навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації Харківського накціонального університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Якименко Аліна, студентський координатор проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні; Семененко Лариса, директорка науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Зайцев Віталій, д.т.н., професор, ректор ПЗВО «Харківський технологічний університет «ШАГ»; Єльцов Сергій, директор навчального центру менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу, доцент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.