Провідний фахівець філії, викладач кафедри юридичних дисциплін Цвітана Баранова прийняла участь у вебінарі, який проходив у Харківському національному університету внутрішніх справ на тему «Офіцер чи звичайний користувач? Поліцейські в соціальних мережах». Основним спікером заходу виступив старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності Регіонального представництва Консультативної місії ЄС у м. Харків Туомо Корхонен.

Під час заходу учасники дізналися про політику користування соціальними мережами офіцерами поліції, принципи безпеки у соціальних мережах для поліцейських, були розглянуті базові правила етикету спілкування на офіційних сторінках поліції. Туомо Корхонен також звернув увагу на наслідки, які можуть виникнути через недотримання правил безпечного користування соціальними мережами. Отримані знання викладач донесе до здобувачів вищої освіти на семінарських заняттях.

Вебінар був проведений англійською мовою з послідовним перекладом на українську. Учасники заходу обмінялися думками, коментували промову спікера, ставили запитання, на які отримали змістові відповіді.

Щира вдячність відділу міжнародного співробітництва ХНУВС за проведення таких заходів.