Студентсько-курсантським Парламентом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, який очолює студентка 3 курсу Марина Гайдар, головою науково-навчального сектору СКП Юлією Ващенко за участю старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін Зоряни Мохоньок було організовано та проведено у режимі ZOOM-конференція перше засідання English speaking club.

Метою проведення English speaking club є удосконалення та покращення розмовної англійської мови у студентів та курсантів для застосування у майбутній професії.

До першого засідання долучилися здобувачі вищої освіти 1-3 курсів. Темою першого засідання було обрано гостру соціальну проблему булінгу. Було переглянуто та обговорено відеоролик «Bullyng. Stop the Trend. Help Defend».

Організатори конференції вважають, що молодь Сумської філії має бути проінформованою та попередженою, адже проблема булінгу сьогодні відбувається не лише в реальності, а навіть в інтернет просторі.

Проведення English speaking club додасть студентам та курсантам більше впевненості у собі і своїх можливостях.

Наступне засідання відбудеться 06 листопада 2020 року. Запрошуємо усіх бажаючих!