Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за участі директора Сергія Станіславовича Лукаша, заступника директора - начальника відділу навчально-методичної роботи Катерини Науменко, завідувачки кафедри юридичних дисциплін Оксани Панасюк та провідного фахівця Цвітани Баранової взяли участь в Естонсько-українському форумі правничої освіти, який організувала голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

На заході обговорювалися актуальні питання за такими напрямами: історія становлення правничої освіти в Талліннському Технічному Університеті; ступеневе та наскрізне навчання правників; заочна та дистанційна форми здобуття вищої правничої освіти; заходи контролю якості освіти; підготовка правників закладами вищої освіти зі специфічними умовами навчання; підготовка правників: перелік галузей знань та спеціальностей. Після кожної презентації учасники заходу ставили запитання, обмінювалися думками та дискутували.

У межах онлайн-сесії за допомогою платформи ZOOM представники робочої групи з підготовки комітетських слухань на тему «Реформування вищої юридичної освіти в Україні: проблеми та перспективи», а також представники українських правничих шкіл та Інституту Права Талліннського Технічного Університету обмінялися досвідом у питаннях розвитку правничої освіти.

Щиро дякуємо організаторам за такий продуктивний та важливий захід.