15 жовтня 2020 року провідним фахівцем філії Цвітаною Барановою за участю соціального педагога «Кілініки дружньої до молоді» Сумської міської ради Анни Крамар та кураторів було проведено онлайн-бесіду зі студентами першого курсу «Майбутнє варто планувати».

На початку бесіди Цвітана Сергіївна розповіла загальну інформацію про клініку, комплексну медико-психо-соціальну допомогу підліткам та молоді з метою збереження їх здоров’я.

Фахівець Анна Крамар зазначила, що головна мета їхньої роботи - зберегти здоров’я підлітків та молоді, прищеплювати свідоме ставлення молоді до особистого здоров’я шляхом надання знань та формування здорового способу життя.

Слід відзначити, що лекція відбулася у формі діалогу, адже ті теми, які піднімала фахівець, були надзвичайно корисні та важливі для студентів.