Міждисциплінарні зв’язки дисципліни «Іноземна мова» здійснюються шляхом залучення до освітнього процесу практичних працівників. Так, 09 жовтня 2020 року в рамках вивчення іноземної мови студентами 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» викладачами кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою та Зоряною Мохоньок було проведено бінарне заняття за участю поліцейського взводу роти тактико-оперативного реагування старшого сержанта поліції Ігоря Ілляшенко.

Студентів ознайомили зі структурою Національної поліції України, особливостями роботи роти тактико-оперативного реагування, вимогами до поліцейського даного підрозділу. Інформація була цікавою та інформативною, та викликала активне обговорення серед студентів.

Дякуємо Ігорю Ілляшенко за цікаве та змістовне заняття!