У гуртожитку Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ 08 жовтня 2020 року було проведено конкурс-огляд на кращу кімнату «Входини». Даний конкурс проводиться з метою виявлення найкращої кімнати та у рамках виховної роботи.

Головними критеріями оцінювання стало: естетичний вигляд кімнати, її санітарно-гігієнічний стан, стан збереження майна в кімнаті, умови для навчання, дотримання студентами правил проживання у гуртожитку.

Журі, до складу якого входили провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл, комендант гуртожитку Світлана Білан, голова студентсько-курсантського Парламенту Марина Гайдар, староста гуртожитку Вікторія Панасенко, член студентсько-курсантського Парламенту Юлія Ващенко, високо оцінило ретельну підготовку мешканців гуртожитку до конкурсу.

За результатами огляду було визначено переможців, котрі були нагороджені Грамотами:

1 місце – кімната № 107, де проживають студенти 3 та 4 курсів (Мєшков Владислав, Якименко Максим, Деулін Дмитро).

2 місце – кімната № 203, яку займають студентки 1 курсу (Марченко Юлія, Шульга Анастасія, Шалова Інна).

3 місце – кімната № 206, в якій мешкають студентки 1 курсу (Кондрух Аліна Пташок Тетяна, Фененко Катерина, Семенюта Анастасія).

Комісія побажала всім мешканцям гуртожитку дотримуватися чистоти та правил внутрішнього розпорядку.