«Юридична книга і преса України: нові надходження»

8 жовтня - День юриста

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. Поняття «юрист» об'єднує всіх людей, що займаються різноманітною професійною юридичною діяльністю. Саме від них залежить захист прав і свобод громадян, суспільна безпека, правова культура.

Бути юристом – це велика честь і неймовірна відповідальність. Від них залежить те, як в країні будуть реалізовуватися не лише права, свободи кожного громадянина, а й зростання правової держави, розбудова європейського демократичного правового суспільства.

З нагоди свята бібліотека підготувала тематичний День інформації «Юридична книга і преса України: нові надходження», де представлено літературу з різних галузей права: міжнародне, кримінальне, адміністративне, конституційне, трудове, судова медицина та психіатрія, господарський процес та ін. Викладчам, студентам та курсантам буде цікаво познайомитися з підручниками, посібниками, матеріалами науково-практичних конференцій з проблем професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України, матеріалами міжнародних студентських науково-практичних конференцій (деякі з них іноземними мовами), тезами доповідей круглих столів.

На допомогу навчальному процесу та самоосвіті стануть в нагоді інформаційно-бібліографічні матеріали (підсумок за ІІІ кв.): інформаційний вісник «По сторінках періодичних видань», календарі знаменних і памятних дат, тематичний список літератури «Правова культура в професії юриста», експрес-інформація з циклів: «Вчені-правознавці - ювіляри 2020 року» та «Краєзнавство - як збереження культурного насліддя краю».

Вітаємо всіх юристів з професійним святом. Бажаємо професіоналізму, відданості роботі, здатності правовими засобами вирішувати складні питання.