На допомогу навчальному процесу, з початком вивчення дисципліни «Філософія», 1 жовтня в читальній залі бібліотеки був проведений бібліографічний огляд літератури зі студентами 2 курсу заочної форми навчання за спеціальністю «право».

Бібліотекарі оформили книжкову виставку, на якій представили книги з філософії. Студенти детально ознайомилися з довідковими виданнями: а саме - філософською енциклопедією в 4-х томах, філософськими словниками, популярною енциклопедією західної філософії «Великие мыслители Запада», «Анатомия мудрости «120 философов» в 2-х томах.

Студенти з великим інтересом переглянули колекцію першоджерел видатних філософів Арістотеля, Платона, Паскаля, Спенсера, Шелінга, Ницше, Цицерона, а також познайомилися з підручниками та навчальними посібниками з цього предмета, які є у фонді бібліотеки.

Підготувала та провела бібліографічний огляд бібліотекар 1-ї категорії Брюховецька Тетяна Миколаївна.