02 грудня у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Мариною Олександрівною Колесник разом зі слідчим слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Сумській області капітаном поліції Семеняко Євгеном Юрійовичем була проведена бінарна лекція з дисципліни «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції» за темою «Юридична відповідальність за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення». Правоохоронець розповів студентам про особливості розслідування та кваліфікації корупційних правопорушень; звернув увагу на визначення та встановлення причинного зв’язку між відповідними порушеннями та наслідками, зазначеними у законі; навів проклади з власної слідчої практики.

Студенти виявили уважність, зацікавленість та активність під час заняття, поставили питання, що їх хвилювали, попросили розповісти про деякі резонансні справи останніх років у м. Суми. Наприкінці Євген Юрійович надав практичні поради правового та суто життєвого характеру.