У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради.

На початку засідання директором Сумської філії доктором юридичних наук, професором Сергієм Станіславовичем Лукашем було вручено відзнаки за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, високий рівень професійної майстерності: Подяку Міністерства внутрішніх справ професору кафедри гуманітарних дисциплін Валентині Анатоліївні Василенко та Диплом ІІІ ступеня переможцю Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка курсантові 2-го курсу Валентину Данькову.

Після чого було розглянуто питання порядку денного засідання: про забезпечення дотримання принципів та правил академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу; про результати навчання здобувачів вищої освіти у другому семестрі 2019/2020 навчального року; про результати набору на навчання до Сумської філії у 2020 році.

Голова вченої ради філії Сергій Станіславович Лукаш детально проаналізував систему профорієнтаційної роботи, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії.