Студенти та курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ є учасниками соціального проєкту з онлайн-вивчення англійської мови Lingva.Skills. Безкоштовна онлайн-платформа Lingva.Skills – інноваційна та ефективна система для кожного, хто бажає навчитись вільно спілкуватись англійською мовою. Вона розроблена на базі Головного територіального управлінні юстиції.

Мета проєкту – надати можливість кожному українцю безкоштовно вивчати іноземні мови. Ті, хто зареєструвався на онлайн-платформі, мають можливість навчатись на рівнях А1-А2 та В1-В1+. За результатами проходження уроків та тестування учасники, які виконали всі вимоги курсу, мають можливість одержати сертифікат знання англійської мови.

За результатами успішного проходження даного курсу курсанти Сумської філії ХНУВС Тесленко Єва (група 201) та Данильченко Анастасія (група 201) отримала сертифікати рівня А1-А2.

Вітаємо наших курсанток та бажаємо подальших успіхів у вивченні іноземної мови!