Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна пройшла вебінар «Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання» з метою ефективного використання ресурсів платформи у своїй науковій та інноваційній діяльності.

Організатором вебінару виступила компанія Clarivate Analytics. Лектор - Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії. На вебінарі було обговорено такі питання: Функції журналу. Роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів і хто має бути в редколегії. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: вебсайт, ISSN, doi. Як визначити скільки цитувань має видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection? На які видання слід рівнятися та що можна запозичити для розвитку свого видання. Процедура подання видання до Web of Science Core Collection та критерії, за якими здійснюється відбір.