Однією із найгостріших проблем сучасного українського суспільства, на вирішення якої спрямовується багато зусиль, є проблема подолання корупції.

З метою попередження поширення корупції та у рамках освітнього процесу для студентів 3-4 курсів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано проведення лекції на тему «Корупція – негативне суспільне явище».

Дану лекцію прочитала провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції в Сумському обласному центрі занятості, доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, Почесний працівник прокуратури України Тетяна Мироненко.

Під час лекції студенти переглянули навчальний фільм, а наприкінці відбулася жвава дискусія.