Доцент кафедри юридичних дисциплін Вікторія Панкратова взяла участь у роботі вебінару «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі». Захід був організований та проведений Громадською організацією «Вектор прав людини».

Спікерою вебінару виступила Христина Кіт, адвокатка, кандидатка юридичних наук, голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», співавторка навчальної програми для юридичних навчальних закладів «Гендерна рівність та права жінок».

Під час вебінару були надані відповіді на наступні питання:

• Чи зіштовхується студентство із проявними дискримінації з боку викладачів/ок?
  • За якими ознаками найчастіше відбувається дискримінація та як вона проявляється?
  • Які практичні кроки викладач/ка може вчинити, щоб запобігти проявам дискримінації у студентському та викладацькому середовищах?
  • Якщо не вдалось запобігти дискримінації, то як можна відносити порушені права та налагодити навчальний процес надалі?

За результатами вебінару доцент кафедри отримала сертифікат.