Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Мойсеєнко Ярослав та Мальцева Карина брали участь у обласному спортивно-масовому онлайн заході «Я до спорту масТАК», який проводився з метою підвищення рухової активності, зміцнення здоров’я, широкого залучення учнівської, студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом під час літніх канікул.

Даний захід був організований Сумським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

За результатами голосування курсанти Сумської філії здобули перемогу у віковій категорії «Молодь».

04 серпня у Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного масового заходу «Я до спорту масТак».

Курсанти були нагороджені грамотами та цінними подарунками, які вручила Заслужений майстер спорту України, Олімпійська Чемпіонка з біатлону Олена Петрова.