У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ з 10 по 12 липня 2020 відбулися вибори на посаду голови студентського парламенту.

Цьогорічні вибори, які проводилося у форматі онлайн – голосування, продемонстрували бажання здобувачів вищої освіти обрати головою парламенту претендента, з яким можна буде реалізувати основну мету - зробити студентсько-курсантське життя цікавим, надати студентам та курсантам можливість самореалізуватися, здобути знання та навички майбутнього організатора, лідера.

За підсумками результатів перемогу здобула студентка 2 курсу Гайдар Марина, яка набрала 59,5% голосів.

Вітаємо новообраного голову студентського парламенту Сумської філії Марину ГАЙДАР! Бажаємо позитивного натхнення, творчої енергії та успішної роботи в системі студентсько-курсантського самоврядування!