Від імені дружнього колективу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вітаємо наших випускників – бакалаврів, які отримали дипломи про вищу освіту за спеціальністю «Право».

Дорогі наші випускники! Бажаємо гідно нести звання випускника Харківського національного університету внутрішніх справ, а теоретичні знання, які здобули у закладі вищої освіти, нехай стануть запорукою успіху для Вас у подальшому професійному зростанні, досягайте своєї поставленої мети, будьте чесними, порядними людьми, успішними та упевненими в собі і своїх можливостях, завжди пам’ятайте свою Alma-mater і творіть добро на благо рідного закладу вищої освіти та нашої України.

До поздоровлень приєднується творча студентська молодь, яка підготувала для випускників - бакалаврів 2020 року відео привітання.

Пропонуємо подивитися та послухати.

Марина ГАЙДАР, студентка 2 курсу, солістка студії сучасної пісні та учасниця вокального ансамблю філії «Дивоцвіт».

Ілона НІКОЛЕНКО, студентка 1 курсу, солістка студії сучасної пісні.