11 червня 2020 року відбулись святкові заходи з нагоди Дня науки – професійного свята науковців та працівників наукової сфери на базі Сумської обласної державної адміністрації .

Під час урочистостей Почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджено доцента кафедри юридичних дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Садикову Яну Михайлівну.

Також відзначено 5 переможців обласного конкурсу проєктів «STOP COVID-19», що проводився протягом травня 2020 року за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, серед яких у номінації «Юридична практика» отримав перемогу проєкт Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Навчально-тренувальний полігон для відпрацювання навичок протидії біологічним загрозам».