Викладачі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Кисельов, Дарія Кулішенко, Ольга Бакаєва, Сергій Івашина, Тамара Шокун та Цвітана Баранова успішно пройшли підвищення кваліфікації за професійною програмою «Удосконалення професійної підготовки науково-педагогічних (педагогічних) працівників за дистанційною формою навчання» та отримали свідоцтва.

Під час курсу науково-педагогічним та педагогічним складом вирішувались практичні завдання та тести, були опрацьовані наступні теми: «Етика педагога та вченого в системі вищої (професійно-технічної) освіти», «Культура мовлення науково-педагогічного (педагогічного) працівника як засіб професійно-педагогічної комунікації», «Психолінгвістичні аспекти мовленнєвої комунікації», «Законодавство України з охорони праці. Міжнародні норми у галузі охорони праці», «Сучасна вища школа в освітній системі України», «Інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі» та проаналізовано більше десяти презентацій.