Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, к.е.н. Світлана Петровська та доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, к.е.н. Людмила Парфентій пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі».

Під час вивчення програми учасники познайомилися із Google-сервісами для організації навчального процесу (Google Docs, Google Slides, Google Sheets, Google Calendar, Google Tasks, Google Keep, Google Contacts, Google Forms, Google Drive), алгоритмом роботи з сервісом Google Classroom для створення, поширення та класифікації навчального контенту, засобами організації навчальних занять у відеорежимі (Zoom, Skype, Skype for Business, Microsoft Teams, Google Meet, CISCO Webex, Adobe Connect).

По завершенню програми викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.