1 червня щорічно в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день є не просто прекрасним і радісним святом для самих дітей, а ще й нагадування дорослим про потребу захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, навчалися і займалися улюбленою справою.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно до Дня захисту дітей організовуються благодійні акції, конкурсно-розважальні програми під гаслом «Даруйте радість дітям». Дані заходи проводяться з метою морально-правового виховання молоді та привернення їх уваги до проблем дітей.

Колектив Сумської філії усім дітям на світі бажає мирного та щасливого дитинства.

Фотопрезентація спогад волонтерського візиту (2019) до Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник», де студенти, працівники філії разом з вихованцями шкіл-інтернатів Сумщини та їх вихователями створили яскраве свято.