Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС к.е.н., доцент Лук’янихіна Олена Анатоліївна і доцент кафедри соціально-економічних дисциплін, к.е.н. Виганяйло Світлана Миколаївна брали участь у низці онлайн-семінарів Web of Science на тему: «Практичні рекомендації щодо публікації в міжнародних журналах», що проводилась Clarivate Analytics.

Під час вебінарів учасники ознайомились із можливостями EndNote, продукту компанії Clarivate Analytics для роботи с бібліографією, і як підготувати публікацію для міжнародного журналу.

Чіткі викладки матеріалу і пояснення лектора супроводжувались прикладами і наочною демонстрацією авторських презентацій. Це забезпечило сприйняття і розуміння онлайн-аудиторією інформації відповідно до цілей вебінарів і створило невимушену атмосферу діалогу і співробітництва.