Під керівництвом старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Марини Колесник за участю старших викладачів кафедри Віктора Кисельова, Людмили Соловйової та викладача Цвітани Баранової було проведено он-лайн засідання наукового гуртка з кримінального права, процесу та криміналістики за темою «Розвиток кримінального процесу в сучасних умовах. Практика застосування КПК України» за допомогою платформи «Zoom».

Зі студентами Валерією Будяк, Анастасією Кисіленко, Вікторією Панасенко, Маргаритою Покутнею, Аліною Чабаненко були обговорені актуальні питання кримінального процесуального законодавства у зв’язку із внесеними протягом 2019-2020 рр. змінами до Кримінального процесуального кодексу України, їх позитивні та негативні аспекти, значення для правозастосовної та правоохоронної діяльності, а також перспективи їх практичної реалізації.